به لطف روشنگری های کارشناسان فضای مجازی در خصوص صهیونیستی بودن تلگرام و کسب درآمدهای کلان رژیم غاصب صهیونیستی از کاربران این نرم افزار ، افراد با بصیرت بسیاری تصمیم به حذف حساب کاربری خود از این جرثومه فساد گرفته اند، که در اینجا با هدف مبارزه با رژیم کودک کش صهیونیستی در فضای مجازی آموزش کامل دلیت اکانت تلگرام را برای شما اماده کرده ایم. به امید روزی که همه ایرانیان حساب کاربری خود را از این لانه جاسوسی اسرائیل حذف کنند.

برای حذف حساب کاربری خود از تلگرام صهیونیستی به صورت زیر عمل کنید :

در مرحله ی اول با استفاده از آدرس زیر به قسمت حذف اکانت تلگرام مراجعه نمایید

my.telegram.org/deactivate

پس از ورود به وب سایت مانند تصویر زیر شماره موبایل خود را به همراه ۹۸+ (کد ایران) وارد کرده و بر روی Next کلیک کنید...

به عنوان مثال شماره موبایل خود را به صورت ۹۸۹۱۲۳۴۵۶۷۸۹+ وارد کنید

در این مرحله یک رمز عبور به مسنجر تلگرام شما ارسال می گردد که رمز مورد نظر را می بایست در کادر password مرحله ی بعد وارد کنید.

 

همانطور که در مرحله ی قبل اشاره کردیم، رمز عبور ارسال شده در مسنجر تلگرام خود را میبایست در کادر Password وارد کرده و سپس روی گزینه Sign in کلیک کنید.

در مرحله ی بعد گزینه Done را انتخاب کنید.

در مرحله ی آخر یک پنجره برای شما باز خواهد شد که برای حذف کردن اکانت تلگرام خود می بایست بر روی گزینه Yes, delete my account کلیک کنید.

در صورت موفقیت امیز بودن عملیات حذف اکانت، با پیغام زیر مواجعه خواهید شد.

اما پس از اینکه اکانت شما به طور کامل حذف شد، پروفایل شما به صورت زیر برای دوستانتان نمایش خواهد داده شد.و دیگر اثری از عکس و نام کاربری شما در تلگرام دوستانتان نخواهد بود.

اما دقت داشته باشید، پیام هایی را که از قبل برای دوستان خود ارسال کرده اید، برای آن ها پاک نخواهد شد.

اما پاسخ به سوالات پرتکرار کاربران :

1 - آیا رمز حذف اکانت به تلگرام ارسال شده یا اس ام اس می شود؟ پاسخ : رمز حذف به خود اپلیکیشن تلگرام کاربر ارسال می شود و اس ام اس نمی شود.

2 - رمز ارسال شده را چگونه وارد کنیم تا خطا ندهد؟ پاسخ : رمز وارد شده را باید به عینا و همراه با دقت حروف بزرگ و کوچک وارد کنیم، توصیه میشود که در صورت امکان رمز را کپی و در جای خود  پِیست کنید.