Cyber soldiers 313

امام خمینی (ره): اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود

Cyber soldiers 313

امام خمینی (ره): اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود

Cyber soldiers 313

شهید همت: ما در قبال تمام کسانی که راه کج میروند مسئولیم، حق نداریم با آنها برخورد تند کنیم. از کجا معلوم که ما در انحراف این ها نقش نداشته باشیم؟

تلگرام ، لانه جاسوسی جدید دشمن!

شنبه, ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶، ۱۲:۵۵ ق.ظ

وبلاگ مطالبه گر در یادداشتی بیان داشت:

 

 

 

 

 

 

۱۳ آبان ۱۳۵۸ یادآور ۳ واقعه مهم در سه دوره متفاوت، در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است

 در مهر ماه سال ۱۳۴۳ مصونیت اتباع آمریکایی، بصورت لایحه قانونی در هیئت دولت تصویب شد. امام خمینی ضمن ایراد سخنرانی کوبنده ای، مخالفت خود را با این قانون استعماری اعلام کردند. به دنبال این اعتراض در ۱۳ آبان همان سال، رژیم پهلوی  ایشان را دستگیر و سپس به ترکیه تبعید کرد.

سالها بعد در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ به دنبال تعطیلی مدارس و خروش عظیم دانش آموزان علیه رژیم سلطنتی و سپس شهادت ۵۶ نفر از دانش آموزان و دانشجویان معترض در دانشگاه تهران، به همگان اثبات شد که یاران امام (ره) که زمانی در گهواره بودند، اکنون به پا خواسته و  این روز را به نام خود در تاریخ ثبت کردند ....

یک سال بعد در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ دانشجویان پیرو خط امام، طی راهپیمایی عظیمی به سمت سفارت آمریکا، با بالا رفتن از دیوارهای این لانه جاسوسی، آن را به تسخیر کامل خود در آوردند. این واقعه تاریخی که پیامدهای گسترده بین المللی به همراه داشت، با گذشت سالیان متمادی که از وقوع آن می گذرد، همچنان در صحنه سیاست های داخلی و خارجی اثر گذار و بحث انگیز است، چرا که یکی از منحصر به فرد ترین حرکت های انقلابی در تاریخ انقلاب های اصیل و مردمی جهان به شمار می رود.

این سه واقعه مهم همه در یک روز به وقوع پیوست و سبب شد روز ۱۳ آبان در تاریخ انقلاب اسلامی ایران جاودانه شود.

رژیم آمریکا که قبل از وقوع انقلاب، نهایت تلاش خود را در جهت حمایت و حفظ رژیم شاه بکار بسته بود، پس از پیروزی انقلاب اسلامی و تعطیل شدن سفارت خود، در طول سالیان متمادی، با طرح نقشه ها و توطئه های پی در پی، نفوذ و بهره برداری از منافع این مرز و بوم و تثبیت موقعیت خود در منطقه را با جدیت دنبال می کرد .

این دشمن قسم خورده، در طول هشت سال جنگ نابرابری که بر کشور ما تحمیل کرد، بهترین جوانان سرزمین مقدسمان را به خاک و خون کشید، ولی به واقع شکست خورد و اکنون در کارزار جدید مجازی، نیروهای مقابل خود، یعنی فرزندان این آب و خاک را با نرم افزارهای اغواگرانه خود، مسخ کرده و در سکوت و آرامشی دروغین، بدون ریختن  قطره ای خون، به قتل عام فرهنگی مشغول است.

جنگ افزار تلگرام که زیر نظر سازمانهای مخوف جاسوسی آمریکایی— صهیونیستی در ایران آزادانه مشغول فعالیت است، با چهره ای فریبنده و عوام پسند، بیش از ۱۵میلیون ایرانی را به خدمت گرفته و از حضور آنان بهره برداری سیاسی و اقتصادی می کند. این خصم دیرین که سالها قبل لانه جاسوسیش توسط جوانان این دیار تسخیر شد، به انتقام این رسوایی بزرگ، با ابزار اغواگرش نه تنها قلوب جوانان را، بلکه افکار برخی دولتمردان این سرزمین را نیز تسخیر کرده است.

 متاسفانه در این میان دستگاه های امنیتی که در فضای واقعی، به حضور یک جاسوس واکنش جدی نشان داده و سخت ترین مجازات را در این خصوص اعمال می کنند، از حضور و فعالیت این نرم افزار جاسوسی در سطح بسیار وسیع ، در فضای مجازی کشور غفلت کرده اند

ارگان هایی همچون وزارت اطلاعات، سپاه پاسداران، قوه قضاییه و... در برابر این خطر و نا امنی، باید پاسخگوی ملت بوده و به تخلف بزرگ وزارت ارتباطات مبنی بر حضور غیر قانونی نرم افزارهای صهیونیستی در ایران، واکنش نشان دهند

درکمال تعجب و تاسف باید گفت؛ در کنار این سکوت و غفلت دستگاه های امنیتی و رسانه ای، بهترین نیروهای انقلابی نیز، بدون توجه به خطر وجود این جاسوسکده های همیشه همراه، فعالانه در آن سرگرم هستند.

یکی از سایت های انقلابیِ فعال در نرم افزارهای صهیونیستی، سایت khamenei.ir می باشد. اگرچه این سایت، سایت رسمی دفتر رهبری نیست لیکن بخاطر انتخاب نام مبارک رهبر معظم انقلاب، این ذهنیت را در همگان ایجاد کرده که مستقیما زیر نظر دفتر رهبری اداره می شود و بسیاری از نیروهای متعهد و انقلابی حضور فعال این سایت، در شبکه های صهیونیستی را مجوزی شرعی دانسته و با استناد به این مطلب فعالانه وارد شبکه های  صهیونیستی شده اند.

سوال اینجاست که چگونه مدیران و گردانندگان آن بر حضور خود در نرم افزار فیلتر شده فیس بوک صهیونیستی مشروعیت بخشیده اند، در حالیکه طبق فتوی مراجع عظام، تخلف از قانون جمهوری اسلامی ایران‌، حرام است و به همین دلیل استفاده از فیلتر شکن نیز جایز نمی باشد؟!.

 چگونه ممکن است فضای ناپاک و صهیونیستی تلگرام، واتس اپ، وایبر و اینستاگرام و.... را با حضور فعالانه تطهیر نمود و تقویت دشمنان اسلام و مسلمین را توجیه کرد؟!

در نهایت تاسف باید گفت؛ همه این سهل اندیشی و غفلت ها در سایه تعلل دستگاههای امنیتی صورت می پذیرد

این در حالیست که ما هر ساله یوم الله ۱۳ آبان که یکی از مهمترین وقایع تاریخ ایران، یعنی تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در آن روز به وقوع پیوسته را گرامی می داریم و به تبعییت از امام خمینی(ره)  آن را انقلاب دوم می نامیم، اما باید بدانیم با دشمن حیله گری روبرو هستیم که به منظور نفوذ دوباره، از کوچکترین غفلت ما، بزرگترین بهره برداری را خواهد کرد .

بجاست که کلام گهربار بنیانگذار انقلاب که در سال ۱۳۴۳ خطاب به سیاستمداران دستگاه پهلوی ایراد فرمودند یاد آور شویم ؛

"شما مظاهر تمدن را که در ایران می آید همچو از صورت طبیعی خارجش می کنید که چیز حلال را مبدل به حرام می کنید. این رادیو و تلویزیون که اینها راه انداخته اند در ممالک دیگر هم همینطور است؟

ممالک متمدنه استفاده شان از این آلات جدید همینطور است که آقایان اینجا استفاده می کنند؟

تربیت بد برای این مملکت است !. اینها اعصاب مردم را با این بساطی که در اینجا راه می اندازند و با این برنامه هایی که در رادیو تلویزیون و اینها هست ضعیف می کنند. تمام اینها به دست استعمار است، استعمار است که اینطور مبتذل می کند تا فکر جوانها را مسموم کند .استعمار است که برنامه های فرهنگی را جوری تنظیم می کند که جوان نیرومند در این مملکت نباشد، مردم اعصابشان ضعیف شود، قوت را از دست بدهند .

چرا وقتی برنامه ای می خواهید  درست کنید دستتان را پیش اسراییل دراز می کنید؟

ای مردم !

ای عالم !

بدانید ملت ما مخالف است با پیمان با اسراییل .این ملت ما نیست، روحانیت ما نیست، دین ما اقتضا می کند که با دشمن اسلام موافقت نکنیم. قرآن ما اقتضا می کند که با دشمن اسلام هم پیوند نشویم. ما در اعلا مرتبه تمدن هستیم. اسلام در اعلی مرتبه تمدن است. مراجع عالیقدر در اعلی مرتبه تمدن هستند..."

(صحیفه امام_جلد۱_صفحه۲۸۵)

امید آن داریم  کلام حضرت امام خمینی (ره) چراغ راه دولتمردان و مسئولین، در این فضای غبار آلود و تاریک مجازی کشور باشد .

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی